Piękna Kobieto zapraszamy na dzień otwarty w Salonie Vanite.

Pokażemy jak dbać o swoje ciało. Jak łączyć naturalne zabiegi z bezpiecznymi zabiegami w gabinecie. Jak tworzyć synergię i harmonię  w tym co robisz.

Będziesz mogła doświadczyć i nauczyć się automasażu oraz prawidłowej pielęgnacji twarzy. Poczujesz jak joga rozluźnia i wzmacnia Twoje ciało, stabilizuje układ hormonalny. Poznasz tajniki balijskiego masażu głowy i karku.  Zobaczysz jak przebiegają zabiegi z dziedziny kosmetologii estetycznej, makijażu permanentnego  czy pedicure medycznego.

Dowiesz się jak łatwo można zaprogramować swoje ciało i umysł aby stworzyć Piękno jakiego potrzebujesz i jakiego pragniesz.

W programie:

  1. Yoga twarzy i automasaż terapia anti aging – warsztat  automasażu i jogi twarzy w połączeniu z naturalnymi  roślinnymi kosmetykami prowadząca Marzena Cząstkiewicz  od 10:30 do 11:45 gabinet nr 2
  1. Joga ciała – joga hormonalna, ćwiczenia wzmacniające i rozluźniające ciało – prowadząca Viola Cichecka od 12:00 do 13:00 gabinet nr 2
  2. Zabiegi anti aging na twarz przy użyciu dermokosmetyków firmy Noon aesthetic  expert Daria Labut –  zapisy pod numerem telefonu 792 020 904 (ilość miejsc ograniczona) od 10:30 do 15:00 gabinet nr 4

Ponadto POKAZY:

  1. Manicure konstrukcyjny i pedicure medyczny – prowadząca Polina Sinitsyna  od 10:00 do 13:00 gabinet nr 6
  1. Balijski masaż głowy i karku – prowadząca Anna Górska od 10:00 do 13:00 gabinet nr 7 (możliwość skorzystania z krótkiego masażu)
  1. Nici PDO i karboksyterapia – prowadząca Aleksandra Czarnecka-Rzońca od 12:00 do13:00 gabinet nr 1
  1. Volumetria twarzy – prowadząca Magdalena Desperat od 13:00 do14:00 gabinet nr 5
  2. Makijaż permanentny powieki górnej metodą soft liner – prowadząca Magdalena Desperat od 14:15 do 15:30 gabinet nr 5
  3. Maroccanoil kosmetyki do włosów i ciała- expert Danuta Nabój od 10:30 do 15:00 prezentacja w części recepcyjnej, indywidualny dobór pielęgnacji.

Spośród uczestników zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki.

Przygotowałyśmy również atrakcyjne pakiety zabiegowe oraz słodki i słony poczęstunek.

Pakiet I

10x endermologia LPG Cellu M6 całego ciała 40 min + 2 x karboksyterapia wybranej partii ciała gratis

Cena pakietu: 1500 zł  / cena regularna 1900 zł

Pakiet II

5x depilacja laserowa łydki (laser diodowy) + 2 x gratis depilacja laserowa pachy

Cena pakietu: 1250 zł/ cena regularna 1600 zł

Pakiet III

50 szt nici PDO + 2 x zabieg Geneo twarzy gratis

Cena pakietu: 2500 zł/ cena regularna 3100 zl

Pakiet IV

2 x RF frakcyjny twarzy  IntraJect+ zabieg nawilżająco-odżywiający firmy NOON Aesthetic gratis

Cena pakietu: 1200 zł / cena regularna 1800 zł

Pakiet V

2 x masaż Kobido + 2 x spa dla dłoni gratis

Cena pakietu: 450 zł / cena regularna 580 zł

Pakiety można zakupić w terminie od 20.04 do 27.04.2024r.

Forma zapłaty gotówka, karta lub przelew środków na rachunek:

Vanite Medical Center s.c.

80 1140 2017 0000 4302 1305 1772

W tytule proszę wpisać nr pakietu oraz imię i nazwisko osoby, która będzie korzystała z pakietu

 

Nie może zabraknąć Ciebie z nami.

Zapraszamy Zespół Vanite.

Prowadzące:

Marzena Cząstkiewicz –  certyfikowany instruktor jogi twarzy metodą autorską Yogatwarzy, kosmetolog, specjalista z zakresu naturalnych  terapii antiage, Instruktor Theta Healing.  Pasjonatka holistycznego podejścia do pielęgnacji ciała.  Uwielbia łączyć naturalną pielęgnację z bezpieczną pielęgnacją w gabinecie.  Uczy kobiety jak dbać o siebie w naturalny sposób stosując jogę twarzy, automasaże oraz naturalne zabiegi w gabinecie. Pracując z ludźmi wskazuje im przestrzeń w jakiej mogą udoskonalać piękno swojego ciała. Dobiera terapie zabiegowe, które są bezpieczne i skuteczne a przede wszystkim naturalne. Podczas spotkania zabierze Was w podróż intuicyjnej pielęgnacji twarzy. Pokaże jak pielęgnować twarz w domu oraz jakie wykonywać masaże i ćwiczenia aby odblokować napięcia i udrożnić przepływ limfatyczny w ciele.

Wszystko co robimy dla Siebie z MIŁOŚCI I Z OTWARTOŚCI SERCA ZAWSZE NAM SŁUŻY

Magdalena Desperat –  linergista medyczny, kosmetolog estetyczny, finalistka mistrzostw Polski w makijażu permanentnym. Pracuje w zawodzie ponad 20 lat. Pomaga kobietom po mastektomii w odzyskaniu swojego piękna, odtwarza otoczki sutkowe za pomocą makijażu permanentnego. Pigmentuje i koryguje blizny po zabiegach operacyjnych. Tworzy piękne, subtelne makijaże uwydatniając tym samym piękno kobiecego ciała.

Podkreśla urodę kobiet  stosując zabiegi z kosmetologii estetycznej. Wszystkie jej prace przepełnione są subtelnością oraz delikatnością.  Najważniejsze dla niej jest to, aby ukazać piękno kobiety bez nadmiernej ingerencji w jej ciało.

Aleksandra Czarnecka-Rzońca– kosmetolog estetyczny, w zawodzie pracuje już ponad 10 lat, pasjonatka pracy z twarzą najnowszymi metodami estetycznymi. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie tworząc terapie dopasowane do potrzeb i możliwości danej osoby. W swojej pracy wykorzystuje również ogromną wiedzę z zakresu biochemii organizmu oraz używania bezpiecznych substancji przy chorobach współistniejących.  Łączy terapie naturalne z terapiami estetycznym, tworząc tym samych bezpieczne i skuteczne narzędzia do poprawy jędrności oraz jakości skóry.  Potrafi w sposób delikatny i subtelny podkreślić piękno każdej kobiet.

Polina Sinitsyna – podolog i sylista paznokci, wieloletni specjalista w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci, jako specjalista podolog troszczy się o dobry stan stóp, diagnozuje dolegliwości, np. choroby paznokci, brodawki czy pękające pięty i wdraża odpowiednie metody leczenia. Wykonuje nielekarskie zabiegi na stopach. Przekazuje wiedzę na temat profilaktyki w obrębie stóp. Do każdego Klienta podchodzi z empatią i zaangażowaniem.

Anna Górska –  specjalistka masażu technikami dalekiego wschodu. Zajmuje się holistyczną pracą z ciałem i twarzą od wielu lat. Doświadczyła wielu zabiegów w salonach w kraju i na świecie podczas swoich podróży i wierzy, że sekretem dobrego masażu jest zapewnienie klientom wysokiego standardu usług w radosnej, przyjaznej atmosferze. Jej motto to: “Żadne urządzenia nie zastąpią dotyku ludzkiej dłoni”

Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie, aby poradzić sobie ze stresami i napięciami codziennego życia.  Podczas zabiegów używa wyłącznie produktów najwyższej jakości, organicznego pochodzenia oraz nieustannie poszerza swoje umiejętności i wiedzę ,biorąc udział w szkoleniach i wykładach. Zaprosiła holistyczne podejście do swojego życia i teraz chce się nim dzielić z innymi.

Goście:

Viola Cichecka – certyfikowany nauczyciel praktyki Rocket joga. Zaczęła swoją przygodę z jogą prawie 10 lat temu. Praktykę Ashtanga jogi w stylu Mysore rozpoczynała pod okiem nauczycieli Naama Zusman oraz Joey Miles. Pełna energii i niezwykle kreatywna. Pasjonuje się ruchem w każdej postaci. Zainspirowana sztuką cyrkową uwielbia przeciwstawiać się grawitacji.

Ćwiczyła regularnie również w stylach jogi: Bikram, Dharma, Nidra, Rocket oraz Vinyasa i Aerial. Poznała także praktykę jogi w stylu: Iyengar, Kundalini, Jivamukti oraz Yin. Jednak to podczas praktyki Ashtanga jogi czuje jak każda komórka wibruje z radości.
Zafascynowana się akrobatyką cyrkową i kalisteniką, ćwiczyła akrobatykę wertykalną na szarfach Aerial Silks a później na obręczach gimnastycznych Aerial Rings.

Jest certyfikowanym instruktorem akrobatyki powietrznej oraz praktykiem Reiki.

Daria Labut – expertka marki  Noon Aesthetics Polska, Zaprezentuje produkty do twarzy, które charakteryzują się działaniem terapeutycznym, opracowane są  w celu zapewnienia silnego i skutecznego leczenia różnych chorób skóry. Produkty w tej kategorii obejmują wysokie stężenia składników aktywnych, ale bez typowych skutków ubocznych, takich jak podrażnienie, pieczenie, zaczerwienienie i nieprzyjemne odczucia podczas użytkowania. Produkty Noon Aesthetic są produktami wspierającymi i ochronnymi o działaniu terapeutycznym, które wspomagają i chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami, przyczyniającymi się do pojawienia się uszkodzonej skóry, takimi jak zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na słońce i promieniowanie UVA i UVB, stres, niezrównoważona dieta itp. Produkty te prowadzą do uzyskania promiennej i zdrowej skóry twarzy.

Danuta Nabój– expertka marki Maroccanoil, zaprezentuje produkty do włosów i ciała, Wszystkie produkty marki MoroccanOil są wzbogacone o olej arganowy, który jest bogaty w witaminy i składniki odżywcze. Marka dba również o środowisko, stosując opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu oraz certyfikowane, zrównoważone źródła pozyskiwania składników.
Zarówno fryzjerzy, jak i klienci na całym świecie doceniają produkty MoroccanOil za ich skuteczność i jakość. Marka zyskała wiele nagród i wyróżnień w branży kosmetycznej, co potwierdza jej pozycję jako jednej z najlepszych marek kosmetycznych na świecie.