Mikropigmentacja medyczna

Mikropigmentacja medyczna to rekonstrukcja, maskowanie niedoskonałości skóry po różnego typu zabiegach. Dzięki temu możesz odzyskać pewność siebie,  harmonię w życiu codziennym i powrócić do normalnego życia często po ciężkich doświadczeniach.

Zabieg polega na wprowadzeniu w cztery warstwy naskórka odpowiednio dobranego pigmentu lub kilku odcieni pigmentów, tak aby zatuszować różnego rodzaju niedoskonałości skóry.

Mikropigmentacja skóry głowy – stosowana u osób z bliznami na głowie, przy łysieniu plackowatym na głowie lub twarzy (broda, baki u mężczyzn), łysieniu androgenowym, dla zagęszczenia włosów.  Dzięki indywidualnie dobranym barwnikom, zostają odtworzone mieszki włosowe imitujące cebulki włosa. Wizualnie włosy zostają zagęszczone a broda lub baki nie mają ubytków, tworzą jednolity zarost.

Korygowanie, maskowanie przebarwień oraz blizn – odpowiednio dobrane barwniki zostają wprowadzone w cztery warstwy naskórka korygując blizny, bielactwo czy przebarwienia. Najważniejszym elementem korekcji jest dobór odpowiednich barwników lub korektorów i wprowadzenie ich w odpowiednią głębokość naskórka.

Usuwanie makijażu permanentnego/tatuażu

Laser Q-Switch Nd:Yag  emituje światło o określonej długości fali w postaci niezwykle szybkich impulsów (częstotliwość mierzona w nanosekundach) o bardzo wysokiej energii. Impulsy te są selektywnie absorbowane przez barwnik tatuażu, rozbijając go na mniejsze fragmenty w celu sfagocytowania ich przez makrofagi.

Remover pozwala na całkowite  usunięcie, bądź rozjaśnienie starych, źle wykonanych makijaży permanentnych lub kamuflaży, do takiego stopnia, aby możliwe było wykonanie nowego, estetycznego makijażu. Zabieg z użyciem Removera to alternatywa dla osób, które boją się zabiegu laserowego, ale też dla tych, u których laser nie gwarantuje pełnej skuteczności. Remover można wykonać w każdej okolicy twarzy, nawet powiek czy czerwieni wargowej, gdy przeprowadzenie zabiegu laserowego w tych okolicach ze względów bezpieczeństwa nie jest możliwe. Remover to także bardzo skuteczna metoda w usuwaniu kamuflaży używanych dość często podczas nieudanych pigmentacji.

Odtworzenie mieszków włosowych 1000-3000 zł
Korygowanie przebarwień, maskowanie przebarwień oraz blizn od 500 zł
Usuwanie makijażu permanentnego i tatuażu
Laser Q Swich, preparaty do usuwania makijażu REMOVER
od 300 zł