Modelowanie sylwetki

Endermologia LPG Lipomasage

Masaż podciśnieniowy, to nieinwazyjna mechaniczna stymulacji tkanki łącznej, której celem jest pobudzenie naturalnych procesów fizjologicznych. Dzięki temu uzyskujemy

  • Zmiękczenie tkanki i przeciwdziałanie zwłóknieniom
  • Przyspieszenie działania układu limfatycznego
  • Redukcje tkanki tłuszczowej i cellulitu
  • Ujędrnienie skóry
  • Redukcję blizn
  • Działanie przeciwbólowe

Karboksyterapia

Metoda lecznicza stosowana w medycynie od wielu lat. Od niedawna znajduje  szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i kosmetologii. Polega na wprowadzeniu w skórę dwutlenku węgla CO2, co wywołuje silne rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz neowaskularyzację, czyli powstawanie nowych naczyń. Zwiększa to dotlenienie i napływ substancji do tkanek, co powoduje silną odnową komórek. Dochodzi do powstawania nowych włókien kolagenowych wpływających na gęstość i sprężystość skóry. Użycie dwutlenku węgla nie powoduje żadnych skutków ubocznych, ponieważ jest naturalnym produktem spalania tlenu przez komórki.

Mezoterapia igłowa

Niechirurgiczna metoda stosowana dla regeneracji, poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia, w leczeniu cellulitu i rozstępów. Dzięki wstrzyknięciom aktywnego preparatu poprawia się mikrokrążenie w tkance oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie klientki. Jest bardzo skuteczną metodą. Za pomocą maleńkich igiełek wprowadzamy substancję aktywną, która przyśpiesza spalanie trójglicerydów, co powoduje zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej i znaczną redukcję cellulitu.
Roztwory leków, które są podawane powodują zablokowanie komórkowych sygnałów przyswajania tłuszczu, przyspieszają krążenie i spalanie energii.

Endermologia LPG lipomasage
Pakiet 10 zabiegów (kostium gratis) 1500 zł
Pojedyńczy zabieg 170 zł
Karboksyterapia
Wybrana partia ciała od 400 zł
Oczy 200 zł
Mezoterapia igłowa
Wybrana partia ciała od 500 zł