Magdalena Desperat

LINERGISTA MEDYCZNY, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu kierunek kosmetologia oraz Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER. Posiada Dyplom Mistrzowski i tytuł Mistrza w zawodzie kosmetyczka. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w zabiegach makijazu permanentnego medycznego (m.in rekonstrukcja otoczki sutkowej, mikropigmentacja skóry głowy) oraz medycyny estetycznej, współpracuje z gabinetami w całej Polsce i za granicą. Każdej swojej klientce daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu. Pasjonatka swojej pracy.

Marzena Cząstkiewicz

SZKOLENIOWIEC, KOSMETOLOG,
ANALITYK FINANSOWY

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu kierunek Analityk Finansowy oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu kierunek kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Certyfikowany Instruktor Yogi twarzy. Specjalizuje się w dziedzinie kosmetologii naturalnej. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i urody. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu oraz analizy finansowej salonów branży beauty. Wskazuje właścicielom jak prowadzić biznes aby przynosił zyski. Doświadczenie analityczne zdobyła pracując ponad 10 lat w bankowości korporacyjnej jako analityk finansowy.

Anna Kaźmierczak

KONSULTANT MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ, DYPLOMOWANY DIETETYK, CERTYFIKOWANA NATUROTERAPEUTKA, FITOTERAPEUTKA I AROMATERAPEUTKA

Ania zaopiekuje się Wami holistycznie. Zamiast leczyć konkretne objawy, zaproponuje kompleksowe rozwiązanie. Jak sama twierdzi: „Jesteśmy siatką naczyń połączonych, nie mamy poodcinanych rąk czy nóg. Dlatego trzeba myśleć całościowo, docierając do źródła choroby lub dysfunkcji organizmu.”

Aleksandra Czarnecka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych i kosmetologii estetycznej. Jej motto brzmi: ” Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Porażka to kolejny krok do wielkości”

Ewa Głuchowska – Fedirko

KOSMETOLOG

Studentka kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie zabiegów drenujących i liftingujących ciało oraz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Jej motto brzmi: ” Rób to co kochasz a wtedy Twoje życie będzie jak bajka”

Polina Sinitsyna

Stylistka paznokci, Podolog.

Absolwentka specjalistycznych międzynarodowych szkoleń z zakresu stylizacji paznokci oraz podologii..

Jej motto to „Winda do sukcesu nie działa. Musisz pokonywać schody krok po kroku”

Anna Górska

masaż twarzy i ciała

Zajmuje się pracą z ciałem i twarzą od kilku lat. Zaprosiłam holistyczne podejście do swojego życia teraz pragnie się nim dzielić. .Sama doświadczyłam wielu zabiegów w salonach w kraju i na świecie podczas swoich podróży i wierzę, że sekretem dobrego masażu jest zapewnienie klientom wysokiego standardu usług w radosnej, przyjaznej atmosferze. Moje motto to: “Żadne urządzenia nie zastąpią dotyku ludzkiej dłoni”.

Każdy potrzebuje trochę czasu dla siebie, aby poradzić sobie ze stresami i napięciami codziennego życia. Sprawię, że Salon Vanite stanie sie Twoim azylem.

Podczas zabiegów używam wyłącznie produktów najwyższej jakości, organicznego pochodzenia oraz nieustannie poszerzam swoje umiejętności i wiedzę ,biorąc udział w szkoleniach i wykładach.

Aleksandra Szarłowska

stylistka rzęs, wizażystka

Ewa Skiba

PIELĘGNIARKA

Ukończyła studia podyplomowe i zdała państwowy egzamin z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego. Wie, jak ważna w leczeniu jest precyzja, zwracanie uwagi na każdą poszczególną część danej całości. Przenosi to na swoje codzienne działania, zawsze jest uważna i dokładna.”

Joanna Zdziech

stylistka fryzur, analityk kolorystyczny, kreator nowego wizerunku

Uwielbia wyzwania. Jej motto to „Nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania”.
Jeżeli jesteś ciekawy jak może się zmienić Twój wizerunek dzięki nowej stylizacji to serdecznie zapraszamy do Joasi na Twoją indywidualną podróż do świata nowoczesnej, naturalnej koloryzacji.

Ewa Korczyńska

RECEPCJONISTKA

Absolwentka średniej szkoły. Ukończyła kursy kosmetyczne z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Jej motto życiowe to:” Patrząc zawsze przed siebie, myślę o tym jak zrobić jeszcze więcej. I robię!”

Możemy Ci w czymś pomóc..?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLLETERA.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLLETERA