Magdalena Desperat

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, LINERGISTKA, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu kierunek kosmetologia oraz Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER. Posiada Dyplom Mistrzowski i tytuł Mistrza w zawodzie kosmetyczka. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, wykonuje zabiegi makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej, współpracuje z gabinetami w całej Polsce i za granicą.   Każdej swojej klientce daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu. Pasjonatka swojej pracy.

Marzena Cząstkiewicz

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, DIETETYK, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu kierunek kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Specjalizuje się w dziedzinie dietetyki klinicznej, dermotrychologii i kosmetologii. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Anna Kaźmierczak

Dyplomowana dietetyczka, certyfikowana naturoterapeutka, fitoterapeutka, dietoterapeutka i aromaterapeutka

Ania zaopiekuje się Wami holistycznie. Zamiast leczyć konkretne objawy, zaproponuje kompleksowe rozwiązanie. Jak sama twierdzi: „Jesteśmy siatką naczyń połączonych, nie mamy poodcinanych rąk czy nóg. Dlatego trzeba myśleć całościowo, docierając do źródła choroby lub dysfunkcji organizmu.”

Ewa Korczyńska

RECEPCJONISTKA

Absolwentka średniej szkoły. Ukończyła kursy kosmetyczne z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Jej motto życiowe to:” Patrząc zawsze przed siebie, myślę o tym jak zrobić jeszcze więcej. I robię!”

Gabriela Słupska

STYLISTKA FRYZUR

Dyplomowany stylista fryzur.
Jej motto życiowe to:” Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.”

Aleksandra Czarnecka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych i kosmetologii estetycznej. Jej motto brzmi: ” Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Porażka to kolejny krok do wielkości”

Anna Mertka

Kosmetolog, Szkoleniowiec


Dagmara Gawlik

PODOLOG, STYLISTKA PAZNOKCI, SZKOLENIOWIEC

Dyplomowana stylistka paznokci i podolog. Pasjonatka pięknych i zdrowych paznokci oraz stóp. W swojej pracy wykorzystuje innowacyjne metody stylizacji i pielęgnacji dłoni i stóp. Jej motto życiowe to: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.”

Emilia Krassowska


Możemy Ci w czymś pomóc..?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLLETERA.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLLETERA