Magdalena Desperat

LINERGISTA MEDYCZNY, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu kierunek kosmetologia oraz Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER. Posiada Dyplom Mistrzowski i tytuł Mistrza w zawodzie kosmetyczka. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizuje się w zabiegach makijazu permanentnego medycznego (m.in rekonstrukcja otoczki sutkowej, mikropigmentacja skóry głowy) oraz medycyny estetycznej, współpracuje z gabinetami w całej Polsce i za granicą. Każdej swojej klientce daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu. Pasjonatka swojej pracy.

Marzena Cząstkiewicz

DERMOTRYCHOLOG, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu kierunek kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Specjalizuje się w dziedzinie dermotrychologii, dietetyki oraz kosmetologii. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Maksymilian Rejek

lekarz medycyny zintegrowanej

Absolwent Uniwersytu Medycznego we Wrocławiu. Praktykował również na Uniwersytecie Stambulskim w zakresie chirurgii piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii. Na co dzień jest lekarzem we wrocławskim Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym.

W codziennej praktyce lekarskiej opiera się na założeniu, że organizm pacjenta i poszczególne sfery jego życia stanowią niepodzielną całość. Łączy leczenie tradycyjne z leczeniem komplementarnym. W czasie konsultacji podpowie Wam jakie sygnały ostrzegawcze wysyła Wasz organizm i jak należy je interpretować.

Anna Kaźmierczak

KONSULTANT MEDYCYNY ZINTEGROWANEJ, DYPLOMOWANY DIETETYK, CERTYFIKOWANA NATUROTERAPEUTKA, FITOTERAPEUTKA I AROMATERAPEUTKA

Ania zaopiekuje się Wami holistycznie. Zamiast leczyć konkretne objawy, zaproponuje kompleksowe rozwiązanie. Jak sama twierdzi: „Jesteśmy siatką naczyń połączonych, nie mamy poodcinanych rąk czy nóg. Dlatego trzeba myśleć całościowo, docierając do źródła choroby lub dysfunkcji organizmu.”

Aleksandra Czarnecka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych i kosmetologii estetycznej. Jej motto brzmi: ” Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Porażka to kolejny krok do wielkości”

Anna Mertka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej i leczniczej. Jej motto „Małe czyny, które robisz są lepsze niż duże, które planujesz”.

Dagmara Gawlik

PODOLOG, STYLISTKA PAZNOKCI, SZKOLENIOWIEC

Dyplomowana stylistka paznokci i podolog. Pasjonatka pięknych i zdrowych paznokci oraz stóp. W swojej pracy wykorzystuje innowacyjne metody stylizacji i pielęgnacji dłoni i stóp. Jej motto życiowe to: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.”

Emilia Krassowska

 

AKUPUNKTURA, REFLEKSTOTERAPIA, MASAŻE. Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu oraz Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Emilia uważa, że „w ujęciu holistycznym funkcjonujemy na wielu płaszczyznach. Nasze ciało, umysł, duch i emocje wzajemnie na siebie oddziałują, a medycyna chińska scala te zależności w spójną całość. Wielowymiarowe działanie akupunktury i refleksoterapii zachwyca ją każdego dnia w pracy z pacjentami.”

Ewa Skiba

PIELĘGNIARKA

Ukończyła studia podyplomowe i zdała państwowy egzamin z zakresu pielęgniarstwa operacyjnego. Wie, jak ważna w leczeniu jest precyzja, zwracanie uwagi na każdą poszczególną część danej całości. Przenosi to na swoje codzienne działania, zawsze jest uważna i dokładna.”

Gabriela Słupska

STYLISTKA FRYZUR

Dyplomowany stylista fryzur.
Jej motto życiowe to:” Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.”

Ewa Korczyńska

RECEPCJONISTKA

Absolwentka średniej szkoły. Ukończyła kursy kosmetyczne z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Jej motto życiowe to:” Patrząc zawsze przed siebie, myślę o tym jak zrobić jeszcze więcej. I robię!”

Możemy Ci w czymś pomóc..?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLLETERA.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLLETERA