Magdalena Desperat

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, LINERGISTKA, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu kierunek kosmetologia oraz Polskiej Akademii Mikropigmentacji ROYAL LINER. Posiada Dyplom Mistrzowski i tytuł Mistrza w zawodzie kosmetyczka. Szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, wykonuje zabiegi makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej, współpracuje z gabinetami w całej Polsce i za granicą.   Każdej swojej klientce daje gwarancję bezpieczeństwa i satysfakcji z zabiegu. Pasjonatka swojej pracy.

Marzena Cząstkiewicz

WSPÓŁWŁAŚCICIEL, DIETETYK, KOSMETOLOG,
SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu kierunek kosmetologia i marketing produktu kosmetycznego. Specjalizuje się w dziedzinie dietetyki klinicznej, dermotrychologii i kosmetologii. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia i urody.

Maksymilian Rejek

lekarz medycyny zintegrowanej

Absolwent Uniwersytu Medycznego we Wrocławiu. Praktykował również na Uniwersytecie Stambulskim w zakresie chirurgii piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii. Na co dzień jest lekarzem we wrocławskim Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym.

W codziennej praktyce lekarskiej opiera się na założeniu, że organizm pacjenta i poszczególne sfery jego życia stanowią niepodzielną całość. Łączy leczenie tradycyjne z leczeniem komplementarnym. W czasie konsultacji podpowie Wam jakie sygnały ostrzegawcze wysyła Wasz organizm i jak należy je interpretować.

Anna Kaźmierczak

DYPLOMOWANY DIETETYK, CERTYFIKOWANA NATUROTERAPEUTKA, FITOTERAPEUTKA, DIETOTERAPEUTKA i AROMATERAPEUTKA

Ania zaopiekuje się Wami holistycznie. Zamiast leczyć konkretne objawy, zaproponuje kompleksowe rozwiązanie. Jak sama twierdzi: „Jesteśmy siatką naczyń połączonych, nie mamy poodcinanych rąk czy nóg. Dlatego trzeba myśleć całościowo, docierając do źródła choroby lub dysfunkcji organizmu.”

Ewa Korczyńska

RECEPCJONISTKA

Absolwentka średniej szkoły. Ukończyła kursy kosmetyczne z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej. Jej motto życiowe to:” Patrząc zawsze przed siebie, myślę o tym jak zrobić jeszcze więcej. I robię!”

Gabriela Słupska

STYLISTKA FRYZUR

Dyplomowany stylista fryzur.
Jej motto życiowe to:” Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości.”

Aleksandra Czarnecka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zakresie zabiegów laserowych i kosmetologii estetycznej. Jej motto brzmi: ” Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń. Porażka to kolejny krok do wielkości”

Anna Mertka

KOSMETOLOG, SZKOLENIOWIEC

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej i leczniczej. Jej motto „Małe czyny, które robisz są lepsze niż duże, które planujesz”.

Dagmara Gawlik

PODOLOG, STYLISTKA PAZNOKCI, SZKOLENIOWIEC

Dyplomowana stylistka paznokci i podolog. Pasjonatka pięknych i zdrowych paznokci oraz stóp. W swojej pracy wykorzystuje innowacyjne metody stylizacji i pielęgnacji dłoni i stóp. Jej motto życiowe to: „Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.”

Emilia Krassowska

 

AKUPUNKTURA, REFLEKSTOTERAPIA, MASAŻE. Absolwentka Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu oraz Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Emilia uważa, że „w ujęciu holistycznym funkcjonujemy na wielu płaszczyznach. Nasze ciało, umysł, duch i emocje wzajemnie na siebie oddziałują, a medycyna chińska scala te zależności w spójną całość. Wielowymiarowe działanie akupunktury i refleksoterapii zachwyca ją każdego dnia w pracy z pacjentami.”

Możemy Ci w czymś pomóc..?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE, ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO
NEWSLLETERA.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLLETERA