Laseroterpia

Laser diodowy do depilacji to sprzęt o dużej mocy cechujący się wysoką skutecznością działania w porównaniu z innymi urządzeniami. Laserem diodowym możemy usunąć owłosienie zarówno na twarzy jak i na ciele. Skuteczność lasera diodowego jest ściśle związana z fototypem skóry i włosów.  Czas trwania zabiegu uwarunkowany jest obszarem zabiegowym, a liczba zalecanych zabiegów wacha się w przedziale od 6 do 8.

QuadroStar Pro Yellow to nowoczesne leczenie zmian naczyniowych. Laser wykorzystuje zjawisko fotokoagulacji i fototermolizy selektywnej. Wiązka światła emitowana przez laser absorbowana jest głównie przez hemoglobinę oraz inne chromofory. Światło lasera o odpowiednio dobranej długości przenika przez skórę nie uszkadzając jej, a po zetknięciu z hemoglobiną następuje koagulacja oraz obkurczenie i zamknięcie naczynia poddawanego zabiegowi. Resorpcja trwa od 4 do 8 tygodni. Jest to bezpieczna metoda, która nie pozostawia śladów, a dolegliwości bólowe są zredukowane do minimum. Laser żółty dzięki swojej technologii umożliwia zastosowanie niższych mocy przy takim samym efekcie terapeutycznym, a jednocześnie zminimalizowanym dyskomforcie pacjenta.

Laser do usuwania tatuażu Q-Switch ND:YAG  cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w nanosekundach (ns nanosekunda 10-9 s). Długość fali przeznaczona do usuwania tatuażu czarnego wynosi 1064nm, a do usuwania tatuażu kolorowego 532nm. Laser przeznaczony jest również do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu medycznego. Laser Q-Switch pozwala na usuwanie tatuaży oraz na wykonanie peelingu węglowego. Peeling węglowy zwany ,,Black Doll’ poprawia kondycję skóry, wyrównuje koloryt, reguluje pracę sebum, oczyszcza i rozświetla skórę.

DEPILACJA LASEREM DIODOWYM
Mała partia (wąsik,broda,baczki,pachy) 120-200 zł
Średnia partia (bikini, ramiona, przedramiona, łydki, uda) 200-280 zł
Duża partia (ręce, nogi, plecy, tors) 280-600 zł
LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK Laser QuadroStar Pro Yellow
Twarz 150-700 zł
Ciało 250-1500 zł
Pojedyncze naczynko 150 zł
Całe nogi 1000-2000 zł
Uda 200-1000 zł
Łydki 300-1500 zł
Usuwanie tatuażu laser ND Yag Q-Switched pico od 300 zł
Peeling węglowy twarz/szyja/dekolt 350-450 zł