Pielęgnacja dłoni i stóp

„Dłonie i stopy są wizytówką każdego człowieka”

Wypielęgnowane dłonie i stopy to nie tylko atut estetyczny, ale i warunek zdrowia. Stwardniały naskórek, wrastające paznokcie, przebarwienia paznokci, zaczerwieniona skóra to efekt nieprawidłowej pielęgnacji lub rozwijającej się choroby. W naszym Gabinecie Kosmetycznym służymy fachową poradą i właściwym doborem zabiegów. Mamy do wyboru zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące i lecznicze (patrz zakładka podologia).

Manicure, pedicure  klasyczny to zabieg pielęgnacji dłoni oraz paznokci, który nie tylko jest przyjemnością ale również koniecznością każdej zadbanej kobiety jak i również mężczyzny.

Manicure, pedicure japoński to naturalny zabieg pielęgnacyjny, który polega na wcieraniu pasty zawierającej minerały i witaminy m.in krzem dzięki czemu paznokcie są odżywione i lśnią.

Manicure, pedicure hybrydowy to naturalny zabieg pielęgnacyjny zakończony nałożeniem na naturalną płytkę paznokcia  lakieru hybrydowego nie uszkadzając jej, a wzmacniając i chroniąc przed rozdwajaniem. Dzięki temu zabieg manicure, pedicure hybrydowego może być wykonywany regularnie.

SPA na dłonie to odprężający zabieg obejmujący (poza tradycyjnym manicure) -zabiegi SPA dłoni z wykorzystaniem elementów masażu na olejkach aromatycznych, peeling oraz maseczkę w połączeniu z ciepłem termicznym.

Manicure żelowy (przedłużanie paznokci żelem)  pozwala uzyskać estetyczny i bardzo trwały efekt. Dzięki tej  metodzie można uzyskać nie tylko piękny kolor, lecz również dowolnie zmodyfikować kształt płytki paznokciowej. Wiele kobiet marzy o długich, zadbanych paznokciach. Niestety ze względu na kruchość paznokci lub charakter wykonywanej pracy nie mają możliwości zapuszczenia płytki na pożądaną długość. Metoda żelowa daje takie możliwości.

Stylizacja paznokci
Manicure klasyczny 55 zł
Manicure klasyczny z odżywką 60 zł
Manicure z malowaniem 65 zł
Manicure japoński 70 zł
Manicure hybrydowy 110 zł
Spa dłoni 60 zł
Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia żelem UV 120 zł
Przedłużanie naturalnej płytki paznokcia żelem UV 140 – 160 zł
Pedicure
Pedicure klasyczny 130 zł
Pedicure hybrydowy 150 zł
Ściągnięcie lakieru hybrydowego 30 zł
Ściągnięcie lakieru hybrydowego z pielęgnacją (manicure) 60 zł