Czym jest lipoliza iniekcyjna? ❓
To zabieg miejscowego usunięcia tłuszczu.
Tak, doskonała alternatywa dla chirurgicznej liposukcji, bo nie wymaga skalpela i narkozy. W dość prosty sposób pozbędziesz się dzięki temu uciążliwej tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, brzucha, ramion, bioder, ud, pośladków, czy pleców. 😊
Podczas lipolizy iniekcyjnej pod Twoją skórę wstrzykuje się specjalny preparat.

Nie martw się, składa się on głównie z tego, co i tak naturalnie występuje w naszym organizmie: fosfatydylocholiny.😊
Preparat rozpuszcza lipidy, które naczyniami limfatycznymi przenoszone są do wątroby i stamtąd usuwane z organizmu. To sprytne wykorzystanie natury do tego, by pomogła ciału w procesach redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej w określonych miejscach.
Dlaczego warto robić to dobrze?☝
By czuć się lepiej, zachować pełne bezpieczeństwo, a przy tym szybko cieszyć się z zachwycających efektów zabiegu.
👇Pamiętaj, że Twoja wątroba musi przepracować wszystko, co na skutek zabiegu zostanie do niej dostarczone. To dla niej proces wytężonej pracy, podczas której zdecydowanie warto ją wspomóc.

Odpowiednie kroplówki przyjmowane po zabiegu to gwarancja lepszych efektów i o wiele lepszego samopoczucia. A jeśli mowa o zachwycających efektach zabiegu, w upiększającym pakiecie postaw również na endermologię – specjalistyczny, skuteczny masaż, dzięki któremu miejsce poddane zabiegowi jest odpowiednio zaopiekowane.

W zabiegach upiększających, głównie tych inwazyjnych, powinniśmy pamiętać o swoim komforcie i bezpieczeństwie. Wątroba to organ niezwykle ważny, dlatego warto o niego dbać. W naszej klinice pamiętamy o tym, by – poza spełnianiem marzeń naszych klientów, dotyczących ich wyglądu – priorytetowo podchodzić do kwestii zdrowia i bezpieczeństwa. Bo zdrowie jest… piękne!🍀
Zapisz się na konsultację do doktora Maksymiliana, z którym odkryjesz tajemnicę zabiegu lipolizy i zyskasz nowe możliwości. Dzięki nim poczujesz się piękniej!
Cena Zabiegu:
Podbródek – lipoliza iniekcyjna
1 ampułka
od 200 zł
Ramiona – lipoliza iniekcyjna
1 ampułka
od 300 zł
Brzuch – lipoliza iniekcyjna
od 400 zł
Talia / boczki – lipoliza iniekcyjna
od 350 zł
Krętarz (bryczesy) – lipoliza iniekcyjna
1 ampułka
od 250 zł
Biodra – lipoliza iniekcyjna
1 ampułka
od 250 zł
Uda – lipoliza iniekcyjna
od 300 zł
Kolana – lipoliza iniekcyjna
1 ampułka
od 400 zł

*cena uzależniona jest od ilości i rodzaju wybranego preparatu