Zapraszamy na zabiegi z zakresu akupunktury i refleksoterapii do naszego specjalisty mgr Emilii Krassowskiej absolwentki Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz Instytutu Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie.

AKUPUNKTURA jest bezpieczną metodą walki z wieloma schorzeniami. Delikatne nakłuwanie ciała specjalnymi igłami do akupunktury ma na celu zmianę układu energetycznego organizmu, co ma pozytywnie wpływać na zaburzenia równowagi, które są przyczyną bólu i wielu chorób
Podstawowym skutkiem działania akupunktury jest efekt przeciwbólowy. Wskazaniami do wykonania zabiegu są bóle rożnego pochodzenia np. bóle głowy (migrenowe), bóle związane ze zwyrodnieniami, bóle mięśniowe, bóle menstruacyjne.
Akupunktura wykorzystuje zdolności organizmu do samoregulacji i regeneracji sił życiowych ustroju. Działa bez leków, jest bezpieczna i często skuteczna tam, gdzie inne metody zawodzą.

REFLEKSOTERAPIA TWARZY I GŁOWY jest zabiegiem łączącym w sobie walory lecznicze, relaksacyjne oraz upiększające. Znana jest od wieków w medycynie Dalekiego Wschodu i, podobnie jak zabiegi masażu dłoni czy też stóp, wykorzystuje wiedzę o refleksach – szczególnie wrażliwych punktach w tych partiach ciała, które odblokowują pracę konkretnych, nawet bardzo oddalonych organów ciała. Ich ucisk oraz masaż poprawia krążenie krwi oraz znacznie poprawia ogólne samopoczucie.

Zabieg pozwala:

poprawić równowagę pracy organizmu,
poprawić cyrkulację krwi oraz limfy – wspomagając oczyszczenie organizmu i pobudzając tkanki,
usunąć stany napięcia i osiągnąć stan relaksu,
poprawić koncentrację, zdolność zapamiętywania oraz procesy myślenia,
poprawić stan skóry twarzy – korzystnie wpływając np. na zmarszczki, usuwając złogi i poprawiając koloryt cery.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TERMINÓW TEL 792 020 904